‘Als je denkt dat je alles weet, heb je nog veel te leren.’ – Omdenken

blanco organisatieontwikkeling

Heyendaalseweg 121
6525 AJ Nijmegen

mail@blanco-bericht.nl
024 360 42 38

René van Koningsbruggen

Eigenaar en trainer
“Het is leuk iets te doen wat onmogelijk lijkt”

Meer over René
06 46 42 72 33
rene@blanco-bericht.nl

Onno Paans

Eigenaar en trainer
“Mensen weten wel wat ze moeten doen, maar ze doen het niet altijd”
Meer over Onno
06 51 45 16 90
onno@blanco-bericht.nl

Yvonne Schmitz

Eigenaar, trainer en coach
“Persoonlijke verantwoordelijkheid nemen zorgt voor groei!”
Meer over Yvonne
06 55 72 64 06
yvonne@blanco-bericht.nl

Pien van Koningsbruggen

Eigenaar, trainer en bedrijfsondersteuner
“Veelzijdig en betrouwbaar”

Meer over Pien
pien@blanco-bericht.nl
024 360 42 38

Yvonne Persoon

Trainer en trainingsacteur
“Ervaringsgericht leren door verwondering, verbinding en enthousiasme”
Meer over Yvonne
mail@blanco-bericht.nl
024 360 42 38

Jeroen Terlage

Trainer omgaan met agressie
“Niet in de complexe zorg werken, is ondenkbaar”
Meer over Jeroen
06 38 25 57 75
jeroen@blanco-bericht.nl

paulien blanco

Paulien Janssen

Trainer omgaan met agressie
“Je leert door te doen”

Meer over Paulien
024 360 42 38
Paulien@blanco-bericht.nl

jamilla blanco

Jamilla Groot Koerkamp

Trainer omgaan met agressie
“gelijkwaardigheid en invloed ervaren”

Meer over Jamilla
06 – 22978937
Jamilla@blanco-bericht.nl

Sluit Menu